محور سازان

شرکت توليدي و صنعتي محورسازان چي چست با نام تجاري FOX با بيش از یک دهه سابقه

شرکت توليدي و صنعتي محورسازان چي چست با نام تجاري FOX با بيش از یک دهه سابقه در امر ساخت و توليد انواع قطعات تريلر

گروه تولیدی صنعتی مارال به عنوان بزرگترین زنجیره تولید تریلر در ایران متشکل از شرکتهای زیر

مارال صنعت جاوید: تولید کننده انواع تریلر در کاربری های مختلف با برند تجاری MARAL

شرکت محورسازان چی چست: تنها تولید کننده انواع محور و قطعات محور، قطعات انواع تریلر در خاورمیانه با نام تجاری FOX

شرکت مارال یدک:  تولید کننده انواع قطعات و لوازم جانبی تریلر با برند TSP

شرکت خدمات فنی و پس از فروش تریلر رستمی: در تهران واقع شده و فعالیت آن، بازاریابی، فروش قطعات و ارائه کلیه خدمات فنی در تهران و شهرستانها با بیش از 40 مرکز نمایندگی مجاز  می باشد.

تولید کننده محصولات گسترده و با کیفیت و همچنین محصولات سفارشی، در سال 1368 توسط آقای رضا رستمی  در ارومیه در زمینی به مساحت 6000 متر مربع تاسیس شد. گروه تولیدی صنعتی مارال با  پرسنل مجرب و با تجربه و به مدد خطوط تولید و ماشین آلات پیشرفته اکنون به توان تولید بیش از 5000 تریلر در سال با کاربردهای متنوع در فراتر از 20 گروه  و نیز انواع محور و جعبه های تریلر و بیش از صدها نوع انواع قطعات مورد استفاده در این تریلرها بر اساس آخرین استانداردهای جهانی دست یافته است.

این گروه در کارخانه ای به مساحت بیش از 250 هزار متر مربع  و با سالنهایی به زیربنای افزون بر 100 هزار متر مربع بزرگترین و کامل ترین خطوط تولید انواع تریلر ، محور، جعبه و قطعات تریلرکشور را در دل خود جای داده است و با  اشتغالزایی مستقیم برای 900 نفر و غیر مستقیم برای بیش از 5000 نیروی کار این سرزمین،  به فعالیت خود ادامه میدهد.

ما با افتخار در صنعت تریلر سازی با اخذ استانداردهای 17 گانه ملی (دارنـده نـشـان ملـی اسـتـانـدارد بـرای تـمـام مـحصــولات تـوليــدی)، استاندارد جهانی حمل مواد سوختی (ADR) و استاندارد ذخیره سازی و توزیع گاز مایع به همراه اســتــاندارد ايزو  9001:2015 ، ایزو 10002:2018، ایزو 10004:2018 و ایزو 14001:2015، استاندارد شرکت ملی گاز و اتحادیه مصرف کنندگان گاز روسیه و کشورهای CIS نام تولید ایرانی را بلند آوازه کرده ایم .

گروه تولیدی صنعتی مارال بارها با کسب عناوین مهمی همچون صادر کننده نمونه، واحد نمونه و برترین تولیدکننده استانی و کشوری و همچنین دریافت نشان ملی امین الضرب توانایی خود را در سطح کشوری به اثبات رسانده است و پس از سالها تجریه و ایجاد بستر مناسب، برنامه ریزی با هدف نام آوری در سطح جهانی  را در راس سیاستهای تجاری خود دارد.

در این گروه صنعتی بر اساس نیاز مشتریان، سفارش های خاص با اتکاء به نیروهای متخصص، با بهره گیری از آخرین فناوریهای روز دنیا و با استفاده از قطعات برترین برندهای اروپایی طراحی و به تولید می رسد که با نمونه های خارجی دررقابتی تنگاتنگ است.

هر محصول در این مجموعه با ریزترین جزئیات در واحد فنی و مهندسی بصورت سه بعدی طراحی و در خطوط تولید زیر نظر مهندسین با تجربه با بروزترین تکنولوژیهای ساخت، تولید و با دقیق ترین تجهیزات مورد کنترل و آزمایش های کیفی قرار گرفته و جهت خدمت به صنعت حمل و نقل کشور آماده میگردد.

در راستای یکپارچه سازی سطح ارائه خدمات پس از فروش در سراسر کشور و تسهیل دسترسی مشتریان به مراکز خدمات پس از فروش در بیش از 40 شهر اصلی کشور و مسیرهای ترانزیتی، مراکز فروش و خدمات پس از فروش راه اندازی نموده و بمنظور دستیابی به سطح بالاتری از رضایتمندی مشتریان، ضمن تولید محصولات ایمن، مقاوم و قابل اعتماد مدت زمان گارانتی محصولات را بهبود بخشیده است.

گروه تولیدی صنعتی مارال تریلر بعنوان بزرگترین، تخصصی ترین زنجیره تولید تریلر در کشور،  این موفقیت خود را در بازارهای خارجی نیز عرضه میدارد و به کشورهای اروپایی، آسیایی و خاورمیانه صادر نموده و در گردش چرخهای اقتصاد کشور نقش آفرین است .

این شرکت در سال 99 که توسط مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نامگذاری گردیده، توانسته با راه اندازی خط تولید جدید تانکرهای گاز مایع ( بصورت تریلر و ثابت) خود را به بزرگترین تولیدکننده این محصول در منطقه و آسیا بدل کند و با تولید سالانه 2000 دستگاه علاوه بر نیاز داخلی بخش اعظمی از این محصول را به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر نماید.

همچنین گروه تولیدی صنعتی مارال توانست در همان سال با راه اندازی و شروع فعالیت خط بازسازی اتوبوس شهری، تولید مینی بوس و خودروهای خدمات شهری با ظرفیت بازسازی 20000 دستگاه اتوبوس شهری در سال و همچنین تولید سالانه 5000 مینی بوس گام بزرگی در راستای جهش تولید بردارد.

گروه تولیدی صنعتی مارال تریلر با همت والای صنعتگرانش ، در برنامه دراز مدت خود  تبدیل شدن به  نخستین و بزرگترین تولید کننده تریلر و قطعات تریلر و ماشین آلات خدمات درخاورمیانه را هدف گذاری کرده و در این مسیر  با قدمهای مطمئن در حال پیشرفت است.

از مطالعه وبسایت این شرکت سپاسگزاریم و از ارائه خدمات به مشتریان و همکاری با تامین کنندگان داخلی و خارجی با کمال افتخار خرسندیم.